راهکاری برای شبکه بیمارستان الکترونیک

خدمات پزشکی بیمارستان هوشمند الکترونیکی راهکاری برای شبکه بیمارستان الکترونیک

پیشرفتهای اخیر در تکنولوژی تبادل اطلاعات منجر به  تغییراتی در نحوه استفاده بیمارستانها از کامپیوتر و شبکه شده است.  هم اکنون بیمارستانها از تکنولوژی های نوینی استفاده می کنند و با ادغام شبکه های مجزا، امکان برقراری ارتباط آسان و موثر بین پزشکان و کادرخدمات درمانی و مردم را فراهم می کنند.

 در فضای درمانی پیچیده امروزی، بیمارستانها نیاز به زیرساختهایی مدرن تر با پهنای باند بیشتر دارند که عملیات تعمیر ونگهداری آنها ساده تر باشد. بهینه سازی شبکه ها با استفاده از تکنولوژی های جدیدی نظیر شبکه های تعریف شده با نرم افزار Software-Defined Networks (SDN)  و کنترل کننده سریع هوآوی از اهمیت زیادی برخوردار است.

·      گروه های مختلف کاربران به دسترسی  به شبکه ترکیبی وایرلس/سیمی، خدمات اینترانت و اکسترانت، خدمات محلی و از راه دور بیمارستای و خدمات درمانی متمرکز نیاز دارند.

·      شبکه هایی که بطور 24 ساعته در تمام هفته فعال هستند، برای ارائه خدمات داخل بیمارستان یا از راه دور نیاز به تکنولوژی های وایرلس، SDN و مجازی سازی (virtualization) دارند.

·      امنیت شبکه را باید از طریق استفاده از شبکه های بدون مرز افزایش داد.

راهکار هوآوی برای شبکه سریع بیمارستان الکترونیکی بهترین راه تبدیل بیمارستانهای قدیمی و سنتی به بیمارستان مدرن و الکترونیکی است.

کنترل و مدیریت ساده تر  شبکه

·      با استفاده از شبکه های بیمارستانهای مدرن دیگر نیازی به دستگاه های امنیتی و سیاستهای کنترل دسترسی  بکار رفته در سخت افزارهای مرسوم  نیست.

·      دسترسی کارکنان بیمارستان به خدمات پیشرفته ساده تر شده و کیفیت خدمات ارائه شده به بیماران افزایش می یابد.

انعطاف پذیری و سادگی

·      قابلیت تنظیم مقیاسها ومجازی سازی: می توانید به راحتی  سوئیچ های اصلی مرکز داده (دیتا سنتر) سری CloudEngine 12800 (CE12800)  را  از مقیاس 64 Tbit/s به 128 Tbit/s تغییر دهید و یک سوئیچ تکی  و حقیقی CE12800 را به 16 سوئیچ  منطقی  تبدیل کنید (مجازی سازی)

·      نسل دوم سیستم سوئیچ پوسته ای Cluster Switch System Generation 2 (CSS2): می توانید چند سوئیچ را به صورت یک سوئیچ منطقی یا  پوسته ای cluster درآورید تا معماری شبکه ساده تر و کارایی آن بیشتر شود.

·      شبکه های ترکیبی وایرلس/ سیمی : با یکی کردن بخش های کنترل دسترسی، سرویس فورواردینگ و تعمیرات و نگهداری، می توانید شبکه های وایرلس و سیمی را با هم ترکیب کنید.

·      سوئیچ CE12700: با این سوئیچ می توانید پوشش دهی شبکه وایرلس از یک نقطه واحد به کل بیمارستان و شعبات خارجی آن گسترش دهید.

امنیت شبکه بدون مرز

راهکارهای مرسوم تامین امنیت شبکه غالباً پیچیده هستند و از نرم افزارها و سخت افزارهای مختلف روی لایه های OSI  (ارتباط متقابل بین سیستم های باز) استفاده می کنند. اما تکنولوژی BIG DATA هوآوی  با آنالیز کردن داده های مرکزی ونمایش  وضع امنیتی کل شبکه پیچیدگی مذکور را کاهش می دهد.به این ترتیب مشتریان در هرمکان و زمانی امکان کنترل و مدیریت هوشمند شبکه را خواهند داشت.